Wielu z nas automaty owocowe kojarzą się z maszynami spotykanymi w kasynach stacjonarnych. Czujemy sentyment do gier owocowych. Chętnie z nich korzystamy, jeśli mamy taką możliwość. Owocówki mają swój urok. Renomowana firma Novomatic, której gry online trafiają na listę bestsellerów z tego właśnie powodu wypuściła na rynek „Golden Seven”. Automat wideo jest klasyczną owocówką, ale od innych slotów z tego rodzaju różni się nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim możliwością wygrania wysokich nagród pieniężnych. Jednoręki bandyta spełnił oczekiwania fanów owocówek, ponieważ nie dość, że jest prosty w obsłudze, to pomnaża pieniądze- cóż chcieć więcej.

Granie na nim to sama przyjemność i wspaniała zabawa. Sama zasada jest bardzo prosta – ustalamy wysokość gry i wprawiamy w ruch bębny i obserwujemy co nam wypadnie. „Golden Seven” ma 5 pięć bębnów, 3 rzędy i 5, 10 lub 20 linii wygrywających. Posiada też progresywnego Jackpota, który koniec końców pozwala zgarnąć niemałą sumę. Symbolami są owoce: wiśnie, arbuzy, winogrona, jabłka, pomarańcze oraz złote siódemki i dzwonki.  RTP jest na poziomie 97%.  

W „Golden Seven” symbole mają zróżnicowaną wartość. Najcenniejsze są złote siódemki, ale warto polować również na dzwonki, bo one przynoszą niezłe pieniądze. Owoce także zwiększają naszą pulę. Im więcej wylosujemy tych samych symboli, tym nasze wygrane będą wyższe. Najmniej płatne są owoce: wiśnie, śliwki i pomarańcze, ale zawsze warto się o nie starać. Mamy również Jackpota, który zostaje uruchomiony, kiedy na bębnach ustawi się 15 złotych siódemek. Wysoki jest w automacie mnożnik, bo zaczyna się od 10.000. W slocie występuje funkcja Gamble czyli gra ryzyka. Odgadujemy w niej kolor karty i jeśli nam się uda, nasze pieniądze zostaną pomnożone. W przeciwnym razie stracimy wszystko. Możemy zrezygnować z tej rundy bonusowej i grać dalej. Decyzja należy do nas. Automat ma co prawda klasyczną budowę, ale możliwość wygrania dużych pieniędzy robi wrażenie. Dzięki mnożnikom możemy mieć wysoką kwotę na swoim koncie. Wszystkie informacje na temat płatności za poszczególne znajdziemy w tabeli dołączonej do gry.

Slot nie tylko pozwala wygrywać, ale sprawia przy tym wiele przyjemności. Szata graficzna jest przyjemna dla oka. Plansza została wykonana w różnych odcieniach niebieskiego koloru. Logo natomiast jest złote. Na granatowych bębnach graficy umieścili soczyste owoce, złote siódemki i dzwonki. Symbole są wyraźne i bardzo ładnie wykonane. Grafika zachęca do gry na tyle, że nie sposób przejść obok gry.    

Próbujmy szczęścia w „Golden Seven”, bo ten automat sprzyja odważnym. Jeśli spotkaliśmy się z grą po raz pierwszy, zagrajmy za najniższą stawkę. Możemy jednak spróbować zagrać dla zabawy w wersję demo i nie musimy podejmować żadnego ryzyka. Grać możemy zawsze i wszędzie, bo automat bez najmniejszych problemów odpala się w urządzeniach stacjonarnych i w mobilnych. Musimy jedynie mieć dostęp do Internetu. Polecamy Wam  „Golden Seven”, bo zapewnia świetną rozrywkę i umożliwia wygrywanie wysokich kwot. Łatwo go znaleźć na przykład w kasynie Royal Panda. A jeżeli do tego wszystkiego lubicie nawiązanie do klasyki poprzez wybrane symbole to lepiej nie mogliście trafić.

Published by sandramaj

Hi there! I am a Polish young lady, passionate about logical, board and video games. Starting my career in copywriting and online marketing. Live in Warsaw ;)

Leave a comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: