Można wydawać majątek na piękne kobiety, można wygrywać fortunę przesiadując przed automatem do gry dla zabawy i licząc wisienki. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by połączyć te przyjemności i zagrać w rezydencji Hugha Hefnera z króliczkami Playboya o najwyższe stawki.

Microgaming wydał grę stworzoną na licencji Playboy Enterprise International, w której bębnami kręcą króliczki Playboya. Pociągające i skąpo ubrane towarzyszą nam i trzeba przyznać, że dzięki temu widokowi z mniejszym żalem i nieco milej przegrywa się na tym slocie. Grafika gry Playboy jest dopracowana z delikatnymi animacjami w czasie prezentacji wygrywających układów.

Funkcje gry

Kiedy uruchomisz grę możesz oczekiwać luksusowych gadżetów od pięknych dziewczyn. Podstawowe symbole to ikony kart: 10, J, Q, K i A z małym drobiazgiem z boku. Może to być cygaro z Whisky, Rolex, żetony do gry czy zapalniczka z logo Playboya. Następne symbole to pary na jachcie, w czerwonym samochodzie lub motorze. Naszym obiektem pożądania są 4 króliczki Playboya: ruda, blondynka, brunetka i Azjatka. Każdy tu znajdzie swoją boginię, na którą będzie gotów przepuścić swój majątek.

Specjalnym symbolem jest logo PLAYBOY z króliczkiem, który jako Wild zastępuje inne symbole. Podwaja on też wygrane, w których bierze udział.

Magazyn Playboy wirujący na bębnach jest ikoną uruchamiającą darmowe obroty. Stań się honorowym członkiem PLAYBOY CLUB by uzyskać dostęp do kolejnych dziewczyn o unikalnych walorach.

Po pierwszym uzbieraniu scatterów, czyli przynajmniej trzech katalogów Playboya, spotkasz się z Kimi. Skąpo ubrana Azjatka da Ci 10 darmowych obrotów z mnożnikiem x5, a Ty dalej zbieraj katalogi, bo warto.

W czasie piątej rundy Free Spinów dostępna dla Ciebie będzie Sofia i 15 darmowych obrotów. Pokaże Ci ona Running Wilds, czyli Wildy biegnące na bębnach po kilka w ciągu.

Po osiągnięciu 10 rundy bonusowej odsłoni przed Tobą swoje wdzięki Ashley. To 20 darmowych obrotów i dodatkowo rosnący mnożnik. Początkowo x1, ale gdy pojawi się kombinacja wygrywająca układ znika, a na jego miejsce pojawia się nowy z mnożnikiem x2. I tak może to trwać do mnożnika x5.

Ostatnia piękność to Jillian i magiczne 25 Free Spiny z Wild Night Feature. Błyszczący Wild pojawia się czasami na jednym, dwóch lub trzech bębnach zastępując wszystkie symbole. Osiągniesz wtedy najwyższy stopień wtajemniczenia, a piękne panie odsłonią dla Ciebie wszystkie swoje wdzięki.

Podsumowanie

Playboy to automat do gry dla zabawy, który zaspokoi Twoje potrzeby na 243 sposoby na pięciu wirujących bębnach. Piękne panie zapewne przyciągną męską część hazardowego środowiska. Mimo to, po slocie ze stajni Playboya, chciałoby się oczekiwać czegoś odważniejszego, szczególnie, że z założenia odbiorcą jest gracz powyżej 18 roku życia. Możesz w niego zagrać w tych nowo powstałych serwisach do gry.

Published by sandramaj

Hi there! I am a Polish young lady, passionate about logical, board and video games. Starting my career in copywriting and online marketing. Live in Warsaw ;)

Join the Conversation

2 Comments

Leave a comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: