Standardowe owocówki nadal cieszą się niesłabnącą popularnością wśród fanów. Można to zauważyć po wciąż rosnącej liczbie graczy. Fani automatów do owoców kochają w nich przewidywalność i jednolitość. Deweloper Wazdan, który od 2010 r. wypuszcza na rynek same hity, i tym razem nie zawiódł amatorów jednorękich bandytów. Deweloper stworzył grę, która łączy w sobie relaks, emocje i pieniądze. Automat, który dziś polecamy to „Magic Target”. Jeśli do tej pory nie mieliście szczęścia w grach hazardowych, wypróbujcie „Magic Target” w trybie demo. Przekonacie się, że z „Magic Target” sie wygrywa. Poza tym będziecie dobrze się bawić, bo poczujecie się jakbyście toczyli bitwę z owocami, strzelając w nie z kulami z armaty.

Automat wideo „Magic Target” to zaawansowany jednoręki bandyta w którym znajdują się symbole z klasycznych jednorękich bandytów, popularnych w latach 80–tych. Mamy tu wszystko co lubimy czyli arbuzy, śliwki, gruszki, winogrona, truskawki oraz korony, siódemki, dzwonki, kule armatnie i armaty. Mamy 5 bębnów, 3 rzędy i 10 linii wygrywających, a także Wild’y, Scatter’y i rundę bonusowa. Automat dostępny w wielu kasynach, na przykład w kasynie Mr Green.

W „Magic Target” możemy grać dla zabawy lub na pieniądze – w każdym scenariuszu możemy wygrywać. A przy odrobinie szczęścia zasilimy swój portfel o niemałą sumę, a mając dobry dzień zgarniemy ogromną pulę.

Zasady gry są banalnie proste – uruchamiamy bębny i musimy wylosować wygrywającą kombinacje. Trafiając juz 3 identyczne symbole na linii wygranej dostajemy pieniądze. W  grze mamy poza klasycznymi symbolami są również tzw. Scatter’y (rozproszony) oraz Wild’y (dziki). Symbol rozproszony zebrany juz w liczbie pięciu daje nam dodatkowe obroty, a Joker będący dzikim symbolem daje nam wyższe wygrane oraz zastępuje pozostałe symbole.

W slocie mamy też bonus w którym wybierając miedzy dwiema kartami możemy albo zwielokrotnić wygrana albo przegrać już zdobytą sumę.

Wazdan tworząc grę przemyślał nie tylko strategię, ale też grafikę. W automacie „Magic Target” mamy delikatną animację, czerwoną barwę planszy i czarne tło bębnów. Tradycyjnie na dole ekranu mamy panel sterowania, gdzie dostosowujemy grę do własnych potrzeb i uruchamiamy automat. Bardzo ważna jest tabela wypłat z zasadami gry, a także szczegółowy stan naszego konta. Wazdan oprócz tradycyjnych owoców wprowadził inne symbole i to one są atrakcją automatu „Magic Target”. Olbrzymia frajdą oraz największą atrakcja owocówki jest ładowanie armaty i strzelanie kulami w owoce. Sama ścieżka dźwiękowa jest typowa dla tego rodzaju maszyn do gry, nie zaskakuje ale nie jest też irytująca.

Polecamy grę „Magic Target” początkującym i doświadczonym graczom. Gra jest prosta, ale niezwykle ciekawa. Niełatwo przecież zrezygnować z rozgrywki, w której akurat wygrywamy pieniądze. Dla osób, które nie chcą ryzykować i unikają hazardu Wazdan przygotował darmową wersję  automatu. Nie ma więc żadnych przeszkód, żebyście go wypróbowali. A jeśli nie macie czasu by siedzieć w domu to zawsze możecie zabrać „Magic Target” w podróż dzięki jego wersji mobilnej.

Published by sandramaj

Hi there! I am a Polish young lady, passionate about logical, board and video games. Starting my career in copywriting and online marketing. Live in Warsaw ;)

Leave a comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: