Design a site like this with WordPress.com
Get started

Jest kilka popularnych gier hazardowych, które możesz wybrać. Każdy z nas był kiedyś na początku kariery hazardowej i został dosłownie zbombardowany natłokiem informacji oraz reguł o każdej grze. Chcielibyśmy Ci oszczędzić tego stresu i poradzić Ci, w co najlepiej zacząć grać i jaka gra jest odpowiednia dla danej osoby. Dzięki temu poradnikowi będziesz mógł od razu przejść do gry, która będzie odpowiadać Twoim upodobaniom.

Jeśli nie wiesz zupełnie nic o hazardzie, lecz bardzo chciałbyś zacząć i nie bardzo lubisz zasady, zacznij od automatów. Zazwyczaj nie wymagają one żadnej, specjalistycznej wiedzy, chociaż pewna wiedza z pewnością się przyda. Wystarczy, że poczytasz trochę o stawkach, o tym jak wyceniane są spiny oraz żetony. Warto również zapoznać się z tematyką symboli oraz klasterów.

Z automatów będą zadowoleni różnego rodzaju fani pop kultury. Maszyny do gier są obecnie tworzone pod dany motyw, np. motyw Świąt Bożego Narodzenia. Dostawcy gier nie poprzestali tylko na tym, fani znajdą automaty praktycznie z każdym możliwym motywem, np. zwierzęta, Władca Pierścieni, Robin Hood i wiele wiele innych, każdy znajdzie coś dla siebie.

Początkującym proponujemy także Koło Fortuny, znane również jako Dream Catcher albo Money Wheel. Możliwe, że wielu z Was już wie, jak obsługiwać taką grę. Właściwie ruchy gracza ograniczają się w tym wypadku jedynie do postawienia stawki na dany numerek (na Kole Fortuny znajdują się właśnie numerki), a potem zakręcić. Jest to idealna gra dla tych, którzy po prostu chcą sprawdzić swoje szczęście. Warto zaznaczyć, że Money Wheel to też jedna z pierwszych gier na żywo, którą możesz wypróbować. Jedyna różnica w wersji na żywo jest to, że Koło Fortuny obsługuje krupier, zazwyczaj miła Pani, która też udziela wskazówki graczom.

Zachęcamy również do wypróbowania wersji demo wspomnianych przez nas gier. Okazuje się, że wcale nie musisz wydawać pieniędzy, aby dobrze się bawić i poznać świat hazardu. Jeśli poczujesz się gotowy, możesz przejść do gry na pieniądze, w swoim czasie.

Dla bardziej doświadczonych graczy polecamy gry karciane. Zazwyczaj mają one więcej reguł, mogą być nawet skomplikowane, lecz dają dużo satysfakcji. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę, wybierz Blackjacka. Jest to takie nasze „oczko”, gdzie musisz zdobyć 21 punktów lub mniej. Rozgrywki są bardzo szybkie, więc z pewnością jest to gra dla wszystkich niecierpliwych osób. W Blackjacku nie ma zbyt wiele reguł, jest kilka, które można zapamiętać w praktyce. Niektórzy przyrównują do Blackjacka bakarat i stawiają go na tym samym stopniu trudności, sam możesz ocenić, czy słusznie.

Jeśli chcesz pójść o krok dalej, wybierz pokera. W tę grę może grać osoba, która jest silna psychicznie i umie ukrywać swoje emocje. Poker to nie są tylko kombinacje kart (które trzeba oczywiście zapamiętać wraz z nazwami), lecz również umiejętność ukrycia radości lub smutku w związku z otrzymanymi kartami. Trzeba również znać ryzyko, ponieważ wymieniając karty nigdy nie wie się, jakie będą nowe. Przed przystąpieniem do gry warto więc być przygotowanym i dobrze potrenować.

Niektórzy uważają, że ruletka to bardzo wymagająca gra, a duża wygrana nie zdarza się zbyt często. Prawdą jest, że ruletka to nie tylko wybieranie odpowiedniej liczby. Jest to gra dla osób cierpliwych, a także dla ryzykantów, którzy nie boją się np. wybrać jednej liczby spośród 36 możliwych.

Jeśli nie jesteś z Polski, możesz poczytać o hazardzie i grach w różnych krajach tutaj: https://kasynohex.com/kasyna-online/holandia-nl/.

Published by sandramaj

Hi there! I am a Polish young lady, passionate about logical, board and video games. Starting my career in copywriting and online marketing. Live in Warsaw ;)

Join the Conversation

3 Comments

Leave a comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: