Nie każdy ma szansę na to, aby co pewien czas jechać do kasyna stacjonarnego. Sposobem na taki problem jest gra na żywo w kasynie online. Tylko czy granie w kasynie online może rzeczywiście zastąpić grę w kasynie stacjonarnym? Poniżej spróbujemy nakreślić Ci, jak wygląda gra tego typu.

Możesz mieć dość duże wątpliwości przed przystąpieniem do gry na żywo w kasynie online. Dopóki sam nie spróbujesz, nie będziesz wiedział, czy taka gra jest w ogóle warta świeczki. Możesz się jednak o tym łatwo przekonać rejestrując się na jednym z kasyn online. Jeśli nie wiesz, do którego z nich się zarejestrować, skorzystaj z listy na naszej stronie. Mamy wyłącznie wysokiej jakości kasyna, których warto być członkiem.

Wiele osób uważa, że gry na żywo online mają więcej zalet niż te w kasynie stacjonarnym. Po pierwsze, do gry możesz dołączyć o każdej porze. Nie musisz czekać na zwolnienie się stołu oraz na kolejkę. Wystarczy, że zobaczysz, która gra Cię interesuje oraz ją wybierzesz. Zaletą dla wielu jest to, że gry zazwyczaj nie mają żadnego limitu miejsc. Nie musisz czekać nawet minut, aby od razu dołączyć do gry.

Jednak największą zaletą każdej gry na żywo są krupierzy. W każdym wypadku są oni bardzo dobrze wyszkoleni, znają odpowiedź na każde pytanie dotyczące gry i zawsze służą pomocą. Na początku gry instrukcje wyświetlają się na ekranie, możesz również zapytać krupiera o nieścisłości, jeżeli czegoś do końca nie rozumiesz. Dodamy, że krupierzy nie widzą Cię, jeżeli Ty tego nie chcesz. Jest to więc dobra opcja dla osób, które nie lubią za bardzo przebywać w towarzystwie, ale jednocześnie chcą poczuć dreszczyk emocji hazardu.

Sala, w której rozgrywane są partie wygląda dokładnie tak samo, jak w kasynie stacjonarnym. Z pewnością poczujesz więc atmosferę kasyna stacjonarnego. Stoły mają charakterystyczny kolor, a krupierzy są ubrani oficjalnie. Krupierami są zazwyczaj kobiety, lecz zdarzają się też mężczyźni. Nieważne, z jakiego jesteś kraju, krupierzy znają kilka języków, a w razie problemu mogą podać tytuł gry, gdzie swobodnie się porozumiesz lub polecić innego krupiera.

Nie myśl też, że skoro jest to gra online, można będzie Cię oszukać. Jest to praktycznie niemożliwe z kilku względów. Krupierzy są sprawdzani na każdym kroku, czy czasem nie robią czegoś nielegalnego i muszą się oni trzymać sztywno ustawionych reguł. Na dodatek kamery w grze są ustawione tak, aby gracz mógł dokładnie widzieć, co się dzieje. W obserwowaniu stołu pomaga fakt, że podczas gry znajduje się kilka kamer, a Ty możesz wybrać tę, która pokazuje sytuację najlepiej. Oczywiście podczas gry możesz przełączać pomiędzy jedną kamerą a drugą, czasem możesz nawet przybliżać oraz spytać, czy dany fragment można powtórzyć.

Warto dodać, że w trakcie gry możesz kontaktować się z innymi uczestnikami. Nie jest to zawsze możliwe, lecz warto sprawdzić przed rozpoczęciem, czy będziesz mógł wymienić się opiniami z innymi graczami.

Jak widzisz gra w kasynie online nie różni się tak bardzo od tej prawdziwej, a nawet ma kilka zalet, których nie znajdzie się w kasynie stacjonarnym. Zachęcamy więc do wzięcia udziału w grze.

Jeśli interesują Cię inne rodzaje kasyn online, możesz poczytać na tym serwisie o mobilnych kasynach.

Published by sandramaj

Hi there! I am a Polish young lady, passionate about logical, board and video games. Starting my career in copywriting and online marketing. Live in Warsaw ;)

Join the Conversation

2 Comments

Leave a comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: