Mogłoby się wydawać, że klasyczne 3-bębnowe sloty z motywem owocowym są nudne. Przeczy temu cała rzesza miłośników takich właśnie automatów do gier, dla których producenci dokładają starań, aby urozmaicić im ulubioną rozrywkę. Wazdan jest twórcą takich gier wideo, warto zapoznać się z jego owocową produkcją on-line Magic Fruits 27.

Szata graficzna to czerwone tło ze spadającymi żółtymi gwiazdkami. Z jednej strony nie zachwyca, z drugiej fajnie się na ten slot patrzy podczas dłuższej gry, nie przytłacza graficzne przeładowanie i nic nie dekoncentruje gracza. W połączeniu z przyjemnymi dla ucha, barowymi efektami dźwiękowymi gra staje się całkiem ciekawą propozycją. Nie ma się co zniechęcać prostotą i brakiem dodatkowych opcji. Zwrot dla gracza na poziomie 96.37% wskazuje, że przy odrobinie szczęścia i na tym slocie można trochę zarobić. Można to sprawdzić, na przykład, w kasynie Reloadbet.

Magic Fruits 27 to 3 bębny i jak nazwa gry wskazuje 27 linii wypłat. Do uzyskania wypłaty potrzebujemy trzech takich samych symboli na linii. Na bębnach kręcą się głównie owoce. Wszystkie smakują mniej więcej tak samo i te symbole nie uczynią nas bogatym. Dopiero czerwona siódemka płaci przy najniższej stawce odczuwalne 400 monet. Żółta gwiazda to 800, a Joker 1600 monet.

Zerkający na nas z boku Joker, to specjalny symbol gry. Jest twoim sprzymierzeńcem na bębnach i pomaga w zdobywaniu większych wygranych. Joker jest symbolem Wild i zastępuje wszystkie inne symbole. Niestety nie pomnoży twojej wygranej, co z pewnością podniosłoby atrakcyjność gry.

Magic Fruits 27 oferuje jeszcze jedną dodatkową interesującą funkcję. Zapełnij całą planszę jednym pulsującym symbolem, a twoja wygrana pomnożona zostanie x3. Nie jest to łatwe zadanie, dlatego trzymam kciuki za graczy i życzę dużo cierpliwości i szczęścia.

Dla podkręcenia emocji skorzystaj z opcji Gamble, dostępnej standardowo we wszystkich slotach autorstwa firmy Wazdan. Po wygranej postaw to, co właśnie wygrałeś i odgadnij kolor migającej karty. Jeśli masz cykora i postanowisz się rozmyślić – naciśnij Take, by nic nie stracić i wrócić do normalnego trybu gry. Sposób prezentacji zakrytej karty z migającego na standardowy możesz dokonać w ustawieniach gry.

Ciekawe, czy jesteś królikiem czy żółwiem? W zależności jak ci się śpieszy do wielkich wygranych dostosuj i tę opcję do swoich preferencji.

Magic Fruits 27 to prosty automat do zabawy, w którym owoce niestety nie zrobią za nas niczego magicznego. Trochę czaruje Joker i mąci od czasu do czasu, ale czyni to na naszą korzyść. Jednak zdrowo jest, gdy w naszej codziennej diecie znajduje się porcja owocowych przysmaków, dlatego złap ich kilka w Magic Fruits 27.

Published by sandramaj

Hi there! I am a Polish young lady, passionate about logical, board and video games. Starting my career in copywriting and online marketing. Live in Warsaw ;)

Leave a comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: