Jest coś wyjątkowego w grach wydanych przez Elk Stiudios. Wyróżniają się ciekawą fabułą i pomysłowymi rundami bonusowymi. Grafika 3D i animacje sprawiają, że gry wyglądają nowocześnie na każdym urządzeniu mobilnym. Z przyjemnością można spędzić czas zapominając o reszcie świata. Bloopers jest jednym z ciekawszych automatów do zabawy firmy Elk Studios, dlatego zapraszam do poznania go bliżej.

Motywem gry jest plan filmowy. Do gry, w iście hollywoodzkim stylu, zaprasza nas krótki filmik przedstawiający kulisy wielkich produkcji filmowych. Wydawałoby się, że w filmie najważniejsze są gwiazdy filmowe. Automat dla zabawy Bloopers przedstawia ten magiczny świat z innej strony. Nad powstaniem każdej wielkiej produkcji filmowej pracuje cała ekipa dźwiękowców, techników, operatorów, czyli ludzi, którzy nie pojawią się na czerwonym dywanie, a bez których nic ta naprawdę by nie powstało. I jak w każdej dużej produkcji muszą się też pojawić wpadki, o czym w zabawny sposób opowie nam właśnie ta gra.

Automat dla zabawy Bloopers to nieco karykaturalne przedstawione dwie gwiazdy filmowe: blondyna z wielkimi oczami i dekoltem oraz uwodzicielski przystojniak w smokingu. Nie spodziewajcie się równouprawnienia, jak wiadomo aktorzy w Hollywood zarabiają więcej od aktorek, zatem w slocie wyżej płatnym symbolem jest mężczyzna. Dodatkowymi ikonami są klaps, czyli tabliczka z zapisanym numerem ujęcia i dźwięku oraz taśma filmowa. Symbolami uzupełniającymi ten filmowy motyw są karty od 10 do As rozświetlane od tyłu przez reflektory. Wszystkie symbole są starannie dopieszczone przez grafików, a na slot szczególnie przyjemnie się patrzy w czasie rundy bonusowej. Wówczas do gry intensywnie włączają się ekipa filmowa w postaci stworków z wielkimi oczami.

Funkcje gry

Bloopers to gra na pięciu bębnach, a dokładnie na taśmach filmowych z 243 sposobami na wygraną. W grze dostępnych jest 12 poziomów wielkości zakładu, od 0.25 Euro do 100 Euro. Ciekawym rozwiązaniem jest to, że cały panel sterowania w czasie gry zanika. W czterech rogach ekranu rozmieszczone są różne opcje, umożliwiające dostosowanie gry do swoich potrzeb. Proponuję nacisnąć trzy poziome kreseczki z lewej strony u góry. Znajdziemy tam np. opcję Quick play, Paytable i dokładniej rozpisane zasady gry.

Dwa symbole Wild

Złoty symbol z napisem WILD BLOOPERS zastępuje inne symbole z wyjątkiem tych specjalnych.  Stworek odpowiedzialny na planie filmowym za dźwięk (Sound Tech) może pojawić się w trybie normalnym gry w sposób losowy. Gdy się szczęśliwie dla nas pojawi zastępuje inne symbole i powoduje dodatkowy obrót z zatrzymanym na swoim miejscu Wildem.

3 lub więcej symboli BONUS STAR przenosi nas na plan filmowy uruchamiając serię Free Spinów. Ich liczba jest w zasadzie nieograniczona. W czasie rundy bonusowej blondyna i przystojniak mogą się pojawić na 2, 3 lub 4 bębnie. Zmieniają się w tedy w znak STICKY Wild i od momentu pojawienia się towarzyszą nam do końca gry dodatkowej. Jednak, gdy jeden z bębnów zapełniony zostanie ikoną aktora lub aktorki, przygoda nasza się skończy.

Grę bonusową urozmaicają stworki, które w zależności od funkcji na planie filmowym, mają różne zdolności. Od ilości wylosowanych scatterów: 3, 4 czy 5, dostajemy 1, 2 lub 3 stworki, które towarzyszą nam w grze bonusowej. Następne 3 scattery nie dodają kolejnych Free Spinów, a losują nowego stworka. Losowanie odbywa się z trzech kart: J, Q i K.

„J” – Zielony stworek montażysta przycina nam symbole i powoduje ich spadanie, a na ich miejsce powstają nowe układy.

„Q” – Różowy stworek odpowiedzialny za Make Up bardzo się przydaje, gdyż pudrując twarz gwiazdy filmowej zmienia ją w inny symbol, dzięki czemu znika z bębna a gra bonusowa trwa dłużej.

„K” – Fioletowy stworek przenosi symbole na planszy dzięki czemu czasami naprawia niepełne układy powodując większe wygrane.

Do rzadkości należy niebieski stworek kaskader, który dodaje losowo Wildy na każdym bębnie.

Podsumowanie

Bloopers to slot, w którym wiele się dzieje. Bardzo emocjonującym momentem jest układ 2 scatterów na dwóch pierwszych bębnach. Wówczas trzeci bęben zaczyna wirować, a dźwięki stają się intensywniejsze. W rundzie bonusowej, producenci tego slotu, jakby chcieli umieścić wszystko, czego gracze spodziewają się w tej części gry. Elementy spadają, Wildy zostają zamrożone, symbole zmieniają swoje miejsce a może to trwać w nieskończoność (teoretycznie). Jeśli zastanawiasz się, czy istnieje jakaś strategia gry na automatach Elk Studios podpowiedź znajdziesz w BETTING STRATEGIES. Jeśli jeszcze nie spotkałeś się ze slotami od Elk Studios zacznij od Bloopers i przekonaj się, jak wyglądają nowoczesne automaty kasynowe.

Zagrać w ten slot możesz za darmo, szczególnie jeśli jesteś w kasynie z ofertą bez depozytu.

Published by sandramaj

Hi there! I am a Polish young lady, passionate about logical, board and video games. Starting my career in copywriting and online marketing. Live in Warsaw ;)

Leave a comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: