Im więcej gram na platformie gier NetEnt, tym bardziej muszę przyznać, że jako dostawca gier NetEnt z każdą swoją produkcją coraz wyżej stawia poprzeczkę, jeśli chodzi o grafikę i animacje. Dracula to nie tylko automat wideo 3D, ale mroczne cudeńko dopracowane w każdym calu, aby gracz poczuł wampiryczny klimat. Nieśmiertelna rozgrywka toczy się z głównym bohaterem hrabią Draculą. Całkiem niezły z niego przystojniak, otoczony tajemniczą mgłą i mimo że jest krwiopijcą nie wyssie z ciebie ostatniego grosza.

Funkcje gry

Automat do gry ma 5 bębnów i 40 linii wypłat. Gra ma naprawdę wysokie RTP, ale żeby być zadowolonym z wygranej warto grać na nieco wyższych stawkach lub nastawić się na dłuższą rozgrywkę z bonusowymi rundami. Wartość monet wynosi od 0,01 do 2, a liczba na zakład waha się od 1 do 10. Maksymalna wypłata to 200 x twoja stawka, a wygrana dochodzi do 80.000 monet.

Symbolami na bębnach są postacie z opowieści, jaką trzeba przejść z Draculą. Poza samym hrabią mamy tu m.in. piękna Damę, z której chce wyssać krew i trochę osób z półświatka. Z pozostałych 4 to symbole karciane: J, Q, K i As. Zwycięskie kombinacje układają się od lewej do prawej. Wilds, w postaci symbolu Draculi, pojawiają się w dowolnym miejscu na bębnach 2, 3, 4 i tradycyjnie mogą zastąpić wszystkie inne symbole. Mamy tu jeszcze symbol Stacked Wild, który może pojawić się w dowolnym miejscu na bębnie 3, ale tylko podczas rundy Free Spin. Stawki pomnażają się od x 10 do x 60, gdy Dracula dopadnie na bębnach swoje ofiary w postaci włóczęgów i pijaków. To samo tyczy się grubych kobiet, którymi też nie pogardzi, ale za obrazki z piękną kobietą daje już 20 do 200 razy więcej niż stawka. Z funkcji sterujących grą mamy przycisk Autoplay i można w ustawieniach określić ich zatrzymanie. Z kolei MaxBet to wybór obrotów z najwyższym zakładem.

Runda bonusowa i Free Spin

Najbardziej spektakularna wizualnie jest runda bonusowa Bat. Bat to zamiana w nietoperza, aktywowana losowo w zwykłem trybie i przy każdym spinie podczas Free Spin, co daje szansę na naprawdę niezłe wygrane. Dracula zamienia się w stado rozszalałych nietoperzy, latających po całym slocie, które lądując na bębnie i zmieniają losowo symbole, w tym także na Wild. Bat w trakcie Free Spin to nawet 20 szalonych nietoperzy, co daje nam po wylądowaniu zapełnienie wszystkich bębnów i zmianę całkowitą wszystkich symboli, a to naprawdę jest ekscytujące! Aby pojawiła się runda 10 Free Spin potrzeba symbolu Stacked Wild na 2 bębnie, a gdy na 3 dojdzie jeszcze Lady in Blue mamy 2 dodatkowe darmowe obroty.

Fabuła automatu wideo 3D Dracula toczy się zgodnie z oczekiwaniami znawców wampirzych obyczajów i samej legendy. Hrabia przybywa do Londynu z rodzinnej Transylwanii. Zamieszkuje opactwo Carfax, a wraz z jego przybyciem zaczynają ginąć ludzie. Dracula żywi się krwią pospólstwa, jednak wobec wybranej dla siebie Damy ma inne zamiary, jej krew pije, aby uczynić ją nieśmiertelną u swojego boku.

Podsumowanie

Cała historia, jaka rozegra się dla gracza podczas gry na automacie, jest w świetnym filmowym stylu, coś jak połączenie horroru z romansem i historyczną opowieścią. Zabawa w wersji demo, możliwa dodatkowo na każdym urządzeniu mobilnym, to jak podwójna dawka przyjemności, a nawet i potrójna, biorąc pod uwagę ilość atrakcji i funkcji. Bonusy i free spiny czasem niełatwo zdobyć, ale przecież chodzi o wyzwanie…, bo czy zamiana Draculi w nietoperza jest łatwa, on też daje z siebie wszystko, dlatego warto przelać z nim trochę krwi!

Ważnym jest, jak wypłacić wygrane środki, prawda? Sugerujemy poczytać o tym serwisie, żeby być pewnym, że Twoja wygrana do Ciebie trafi!

Published by sandramaj

Hi there! I am a Polish young lady, passionate about logical, board and video games. Starting my career in copywriting and online marketing. Live in Warsaw ;)

Join the Conversation

3 Comments

Leave a comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: