Nie wiem, co wiedzą o zespole rockowym Guns N’ Roses, współcześni 20 i 30-latkowie. Jednak jakie robił zamieszanie pod koniec tamtego wieku można się przekonać oglądając intro, czyli krótki filmik poprzedzający samą grę. Nie wyobrażam sobie gry bez włączonych na full głośników lub choć słuchawek na uszach. Guns N’ Roses automat wideo to właściwie zaproszenie na koncert tej hard rockowej grupy. Ekran gry to wielka scena, z boków biją reflektory, z góry spadają iskry, wokół pełno efektów pirotechnicznych. Na dole rewelacyjna publiczność, która czeka na wygraną, by podnieść ręce wysoko do góry. Poszczególne elementy gry przerywane są krótkimi wstawkami wideo z udziałem legendarnych Guns N’ Roses. A co najfajniejsze muzykę w tle możemy zmieniać, dobierać by ułożyć własną listę utworów. Mamy do dyspozycji takie hity jak: „Welcome to the Jungle”, „Sweet Child O’ Mine”, „Paradise City”, „November Rain” i z lat późniejszych “Chinese Democracy”. Niestety nie wszystkie te funkcje mogą być dostępne na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Gra na automacie Guns N’ Roses została wydana przez NetEnt w hołdzie dla tych tytanów muzycznych w 30 rocznicę powstania kultowego zespołu. I trzeba przyznać, że jak na tak głębokie wykopalisko z przeszłości, automat cieszy się dużym powodzeniem. Wpływa na to motyw gry, liczne bonusy i wysoki wskaźnik RTP 96.98%. Oznacza to, że słuchając swojej ulubionej muzyki można jeszcze przytulić kilka monet.

Funkcje gry

Guns N’ Roses to 5 bębnów I 20 linii wypłat. Symbole na bębnach to Axl, Slash oraz Duff, dwie kostki do gry oraz karty do gry 10, J, Q, K i As zdobione różami. Wygrane przyznawane są za trzy do pięciu pasujących do siebie symboli liczonych od lewej do prawej.

Tak jak na koncertach i w życiu grupy Guns N’ Roses, tak i tu wiele się dzieje. Główną siłą tego automatu dla zabawy jest szybkie tempo gry, urozmaicone losowe bonusy oraz animacje wplątane w to wszystko.

Wild Symbol, będący symbolem zespołu – dwie róże i dwa pistolety, mogą zapełnić pojedynczą ikonę lub cały bęben.

Legend Spins to zestaw trzech niesamowitych obrotów. W czasie pierwszego Wild zapełnia środkowy bęben. W drugim Wildy pojawiają się na skrajnych bębnach, a w ostatnim na 2 i 4.

Coś pięknego to Appetite for Destruction Wild. Krzyż złożony z czaszek członków zespołu, który wiruje z bębnami, aby zatrzymać się na środku jako duży WILD.

Solo Multiplier to losowo uruchamiana funkcja, gdy wygrana zapełni trzy pierwsze bębny. Obracający się czwarty bęben wyznacza mnożnik wygranej od x4 do x10.

Na koniec Free Spiny, czyli Bonus Wheel. To płyta gramofonowa, która może pojawić się na 1, 3 lub 5 bębnie. Komplet 3 krążków daje szansę na zdobycie Free Spinów lub cennych monet. Całe to losowanie odbywa się na kole gramofonu.

Podsumowanie

Jeśli ten klimat Ci odpowiada zagraj również z innymi legendami rocka. Zapraszają Jimi Hendrix czy Motörhead. Ciekawe czy wielogodzinne koncerty z klasykami gitarowych riffów połączone z wirującymi bębnami automatów dodadzą Ci energii i zachęcą do zapoznania się z kawałkiem historii muzyki. Zagrasz w ten slot, na przykład, w tym serwisie hazardowym.

Published by sandramaj

Hi there! I am a Polish young lady, passionate about logical, board and video games. Starting my career in copywriting and online marketing. Live in Warsaw ;)

Leave a comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: