Jeszcze kilkanaście lat temu na rynku jednorękich bandytów nie było zbyt wiele gier do wyboru. Większość z nich była bardzo prosta i do siebie podobna. Gracze nie zwracali więc większej uwagi na to, jakiego dostawcy grę wybierają. Wszystko zaczęło się zmieniać w latach 90 ubiegłego stulecia, kiedy automaty do gier można było przenieść do Internetu. Upłynęło jeszcze wiele czasu zanim na rynku pojawiły się różnorodne gry, lecz dzisiaj możemy powiedzieć, że gracz nie może narzekać na brak wyboru. W poniższym artykule chcielibyśmy przedstawić Wam kilka faktów na temat dostawców automatów do gier.

Najwięksi dostawcy gier zaczęli działać już w latach 90. Większość z nich zaczynała od gier stacjonarnych, które można znaleźć jedynie w kasynach. Niektóre z nich, jak popularne Konami, zajęły się raczej grami na maszynach stacjonarnych oraz grami na konsole.

Gigantami w dziedzinie automatów online są Microgaming oraz NetEnt. Microgaming zajmuje się raczej klasycznie wyglądającymi automatami, które przypominają te pierwsze, stworzone kilka lub kilkanaście lat temu. Ich działanie jest zazwyczaj bardzo proste i nie mają skomplikowanych funkcji. Automaty od Microgaming są idealne dla początkujących, ponieważ raczej nie będą niczym zaskoczeni i mogą łatwo wdrożyć się w korzystanie z jednorękich bandytów.

Trochę inaczej sprawa wygląda z dostawcą NetEnt. Firma ta ma już na swoim koncie kilka klasycznych slotów, lecz bardziej interesuje ich tworzenie dość nieszablonowych gier, które zaskoczą gracza. To właśnie jednoręcy bandyci od NetEnt mają ciekawe gry bonusowe, symbole, które nawiązują do różnych motywów, interesujące funkcje oraz wiele innych. Za automaty od NetEnt warto jednak zabrać się po uprzednim zapoznaniu się z działaniem automatów, ponieważ niektóre funkcje mogą zaskoczyć. Dobrym sposobem jest wypróbowanie gier demo, które znajdziesz na naszej stronie. Wybierając je nie musisz się martwić o stracenie swojej gotówki.

Na gigantach jednak gry się nie kończą. Na rynku znajduje się wiele dostawców, którzy mają już ugruntowaną pozycję na rynku lub coraz szybciej rosną w siłę. Wśród nich znajduje się Yggdrasil, czyli dostawca, który zawsze dopracowuje szatę graficzną tak, że większość graczy jest zadowolona. Yggdrasil nie zapomina również o muzyce, która jest ważnym elementem każdego automatu. Każdy jednoręki bandyta tego dostawcy ma w sobie coś ciekawego i mimo że nie ma on na koncie aż tak wielu automatów, to warto je wszystkie wypróbować. Oczywiście znajdziesz je na naszej stronie.

Na rynku istnieje wiele innych dostawców, na których gry warto zwrócić uwagę i wypróbować chociaż jedną. Takim dostawcą jest na przykład Play’ n Go, czyli dość młoda firma, która jednak dość szybko dogania wspomnianych już przez nas gigantów. Za sukcesem tej firmy stoi kombinacja starszych funkcji z nowoczesną grafiką i wygodnymi rozwiązaniami. Automaty od Play’ n Go zawsze mają intuicyjny interfejs, dzięki któremu możesz łatwo wybrać stawkę oraz liczbę żetonów.

Nie ograniczaj się jedynie do dostawców wspomnianych przez nas, lecz to od nich możesz zacząć. Na tej stronie możesz doczytać od którego dostawcy automat pochodzi. Możesz spróbować po jednej grze z każdej firmy, lecz pamiętaj, że nie warto oceniać całego dorobku dostawcy przez jedną grę. Wszystko jednak zależy od Twoich preferencji i czego oczekujesz od gry.

Published by sandramaj

Hi there! I am a Polish young lady, passionate about logical, board and video games. Starting my career in copywriting and online marketing. Live in Warsaw ;)

Leave a comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: