“Zeus Play” brzmi dumnie, od razu kojarzy się z niesamowitą grecką mitologią. Co jeszcze lepsze, okazuje się, iż studio deweloperskie działające pod tą nazwą pochodzi właśnie z kraju Herkulesa i Achillesa! Firma ta posiada już ponad dwie dekady historii, dzięki czemu już od dawna zna zachcianki rynku i jest w stanie dostarczać swoim klientom produkty jedynie najwyższej jakości. Spółkę tworzy niezmienny skład kreatywnych twórców, którzy potrafią zachwycić odbiorców perfekcją wykonania każdej swojej gry. Co ciekawe, dzięki niezawodnym twórcom studio zdobyło sobie ogromną rzeszę fanów, którzy wiernie wyczekują wszystkich tytułów tworzonych przez “Zeus Play”.

   Jak już mówiliśmy, “Zeus Play” narodziło się i dalej rezyduje w Grecji. Niemal każdy pracownik studia posiada ponad 20-letnie doświadczenie, co mówi samo za siebie. Ciekawa grafika, mnogość bonusów, dodatkowa fabuła i niezwykła grywalność to cechy charakterystyczne każdej produkcji tego dewelopera. Firma już dawno zdobyła sobie wysoką pozycję na rynku wydawniczym gier hazardowych, jednak mimo to wciąż dokłada starań, aby ją utrzymać. Gry studia zostały także wyposażone w wiele wersji językowych. Dla każdego coś się znajdzie!

   Grecki deweloper produkuje automaty online każdego rodzaju, jednak jego specjalnością są niewątpliwie klasyczne maszyny owocowe. Wystarczy wspomnieć, że spod skrzydeł “Zeus Play” wyszły tak znane tytuły, jak “Hot 5 Deluxe” lub “Super Hot” – prawdziwe klasyki w swoich kategoriach. Produkcje tego studia deweloperskiego to nie tylko dbałość o każdy szczegół oprawy graficznej, ale także niesamowite funkcje specjalne i niezwykła grywalność każdego programu. Gry “Zeus Play” to okazja do zarobienia naprawdę dużych sum pieniędzy!

   Jak już wspomnieliśmy, ten grecki deweloper posiada bardzo długą tradycję działania. Prawdopodobnie dlatego jego działalność skupia się na tradycyjnych grach w dwóch wymiarach, takich jak loterie, ruletka czy klasyczne automaty wideo. Brakuje w nich efektów specjalnych czy efektów komputerowych, jednak pomaga to w skupieniu i zdobywaniu wielkich nagród. Czy nie o to właśnie chodzi w hazardzie! Ogromne wygrane osłodzą brak grafiki 3D nawet najbardziej wybrednym hazardzistom!

   Okazuje się, iż “Zeus Play” pod pewnym względami skłania się jednak w stronę nowoczesności. Dzięki staraniom kreatywnych deweloperów, miłośnicy hazardu mogą zabrać produkcje greckiego studia w każdy zakątek świata. Specjalne oprogramowanie pozwala grać w każdy tytuł “Zeus Play” na dowolnym urządzeniu mobilnym! Ciekawą opcją jest także fakt, iż deweloper udostępnił swoje gry w wersji za darmo w trybie demo, dla początkujących graczy. Ci bardziej doświadczeni hazardziści mogą zaś liczyć na pełnoprawne wersje tytułów, które pozwalają inwestować i, oczywiście, wygrywać!

   Greckie studio, jeden z prekursorów rynku, dostawca klasycznych, przesiąkniętych tradycją produkcji, które pozwalają wspominać najlepsze czasy hazardu. Czy trzeba dodawać, że każdy produkt tej firmy jest najlepszej możliwej jakości? My już zabieramy się do testowania tytułów od “Zeus Play”!

 

 

Published by sandramaj

Hi there! I am a Polish young lady, passionate about logical, board and video games. Starting my career in copywriting and online marketing. Live in Warsaw ;)

Leave a comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: