Święta Bożego Narodzenia to najszczęśliwszy, przez wielu wyczekiwany czas w roku, kiedy ludzie są pełni radości, a sklepy pełne kosztownych propozycji prezentów. Jesteśmy pewni, że niemal każdy ucieszyłby się z dodatkowego zastrzyku gotówki na ten magiczny okres w kalendarzu. Z pomocą przychodzi studio deweloperskiego Realtime Gaming wraz ze swoim slotem wideo o nazwie “Snowmania”. Automat złożony z pięciu bębnów oraz dwudziestu linii wygrywających może zapewnić każdemu graczowi ogromny przypływ środków na koncie, przy okazji obdarzając go niesamowitą zabawą. Jackpot w grze Snowmania wynosi aż 37 tysięcy żetonów, co samo w sobie zapewnia jej ogromną popularność wśród internetowych hazardzistów. Darmowe obroty do wykorzystania w grze, mnożniki punktów i wiele innych funkcji dodatkowych sprawia, że od gry wręcz nie ma ochoty się odchodzić. W “Snowmania” grać można całkowicie za darmo, za pośrednictwem trybu demo. Bardziej emocjonującą możliwością jest jednak gra za realne zakłady, która umożliwia też zdobycie wielkich pieniędzy w mgnieniu oka. Warto wspomnieć, iż produkcja Realtime Gaming została opracowana także w wersjach na urządzenia mobilne i tablety, co świadczy o profesjonalizmie jej twórców.

   Funkcje gry

   Grający w slot “Snowmania” nie muszą przejmować się dostosowywaniem linii wygrywających, gdyż wszystkie dwadzieścia z nich jest ciągle aktywne. Do rąk graczy oddana została także funkcja automatycznych obrotów, w której hazardzista może zaprogramować nawet tysiąc następujących po sobie rozegrań. Funkcje bonusowe dostępne w grze “Snowmania” przywodzą na myśl klasyczne, znane z tradycyjnych kasyn promocje, co będzie z pewnością ogromną atrakcją dla ceniących sobie dawne ośrodki hazardu graczy. Magiczny, lodowy symbol Wild zapewni graczom niesamowite emocje, kiedy pojawi się na bębnach numer dwa, trzy i cztery. Po zdobyciu zwycięskiej kombinacji, ikona ta zastępuje wszystkie inne pola, oprócz symbolu Scatter. Następnie, wygrywające ikony zostają rozbite, aby na ich miejscu pojawiły się monety, oznaczające ogromną nagrodę dla gracza. Pierwszy pęknięty symbol to mnożnik punktów razy dwa, kolejny daje już wynik pomnożony razy trzy, zaś każde kolejne wolne pole powiększa nasze punkty aż pięciokrotnie! Runda darmowych obrotów zostaje aktywowana, kiedy trzy symbole Scatter pojawią się w jakimkolwiek miejscu na planszy. Podczas działania tej funkcji grający mogą wygrać dziesięć dodatkowych spinów do wykorzystania w swojej rozgrywce. Za pierwszą linię wygrywającą nagrodą jest mnożnik razy trzy, kolejna daje już sześciokrotność wyniku. Trzecia zwycięska kombinacja sprawia, że punkty gracza zostają zwiększone aż piętnaście razy! Warto wspomnieć, że omawiana runda darmowych spinów może zostać aktywowana powtórnie w trakcie gry.

Fabuła gry

   “Snowmania” sprawi, że nawet najmniej skłonni do poczucia klimatu Świąt Bożego Narodzenia zaczną śpiewać kolędy wraz z rodziną. Symbolami w grze są tak ikoniczne przedmioty jak kurtka Świętego Mikołaja, dzwonki, prezenty, jemioła, laski cukrowe czy ludziki wykonane z piernika. Co więcej, funkcję ikony Wild pełni rysunek lodu, który pęka po zdobyciu zwycięskiej kombinacji. Grając w tą produkcję można niemal poczuć mróz na swojej twarzy, każdy element tytułu jest oszroniony lub wręcz zamarznięty. Piękna oprawa audiowizualna sprawia, że nie ma się ochoty kończyć swojej przygody z automatem “Snowmania”. Czy Święta nie mogłyby trwać cały rok?

Podsumowanie

   Podsumowując, “Snowmania” stworzona przez studio Realtime Gaming bez wątpienia jest grą, które spełni nawet najbardziej wybredne gusta. Mimo, iż temat przewodni produkcji jest lekki i wesoły, nagrody oferowane przez funkcje bonusowe są jak najbardziej poważne i potrafią zachwycić swoją hojnością. “Snowmania” to gra typowo świąteczna, jednak powinno się w nią grać nie tylko w zimie. Warto zdobywać nagrody podczas manii śniegu o każdej porze roku!

Jeśli chcesz więcej podobnych slotów od kolegi producenta tego slotu, to poczytaj o studiu deweloperskim Spin Games.

Published by sandramaj

Hi there! I am a Polish young lady, passionate about logical, board and video games. Starting my career in copywriting and online marketing. Live in Warsaw ;)

Leave a comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: